KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13005257
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik flanörer sven ekstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik flanörer sven ekstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09